Apmokėjimas

Kai perkate mūsų el. parduotuvėje, užsakius prekes ir suvedus kontaktinius duomenis norėdami užbaigti užsakymą turėsite atlikti mokėjimą, kuris saugiai ir patikimai vykdomas inovatyvių Stripe mokėjimų technologijos pagalba mūsų svetainės viduje suvedus banko kortelės duomenis.

Jei už prekes norite atsiskaityti pagal iš anksto išrašytą sąskaitą faktūrą ir pervesti užsakymo sumą į mūsų įmonės sąskaitą, užsakymo užklausą ir rekvizitus siųskite [email protected]

Espresinėje (Vytauto g. 35, Vilnius) sumokėti galite grynais arba kortele vietoje.

Pristatymas

Užsakymus priimame ir pristatome tik Lietuvoje. Prekes siunčiame Jums patogiais LP Express / Omniva paštomatais arba pristatome kurjeriais / patys Jūsų nurodytu adresu ne ilgiau kaip per 5 darbo dienas nuo apmokėjimo.

Paštomatu užsisakyti galima tik tas prekes, kurios atitinka dydžio (39 x 38 x 64 cm) bei svorio (iki 30 kg) apribojimus. Visus užsakymus suruošiame ir išsiunčiame tą pačią arba kitą dieną ir apie tai informuojame el. paštu.

Siuntos pristatymo kaina paštomatu – 3 €, nurodytu adresu – 8 €. Nemokamas siuntimas paštomatu nuo €26.

Grąžinimas

Visas įsigytas prekes galima grąžinti per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos, jei:

Jei prekės yra netinkamos kokybės dėl pardavėjo ar gamintojo kaltės, prekes pakeisime arba grąžinsime už jas sumokėtus pinigus.

Privatumo politika

Mūsų privatumo praktikas ir sąlygas Jums naudojantis šia interneto svetaine, kaip kaupiami ir naudojami Jūsų asmens duomenys skaitykite čia – https://espresine.lt/privatumo-politika/